Advokatų Kontora. Advokatų paslaugos Advokatų Kontora. Advokatų paslaugos
Įvertinta 5/5. Viso balsavusių 181
EUR100.00 Yra
Advokatų paslaugų aprašymas: Mūsų Advokatų kontoros pagrindinės veiklos sritys yra baudžiamoji teisė ir baudžiamasis procesas. Taip pat specializuojamės šeimos ir paveldėjimo teisės srityje. Advokatų kontoros teisininkai turi pasirinkę atitinkamas teisės šakas, kuriose nuolat gilina ne tik praktines, bet ir mokslines bei teorines žinias. Todėl sudarydami darnią teisininkų komandą mes galime sukurti labiausiai tinkančią gynybos strategiją mūsų klientų bylose. . Klientų atsiliepimai:
Advokatai. Advokato konsultacija ir kitos paslaugos, 2014!

Kaip mes dirbame

Atsakingai
Tik atsakingai, kruopščiai ir nuodugniai išsiaiškinę visas bylos aplinkybes galime tinkamai atstovauti savo klientų interesus. Todėl šioms savybėms skiriame ypatingą dėmesį.
Komandoje
Visų teisės sričių išsamiai mokėti vienam žmogui, praktiškai yra neįmanoma. Mūsų komandos nariai turi pasirinkę atitinkamas teisės šakas, kuriose nuolat gilina ne tik praktines, bet ir mokslines, teorines žinias. Todėl sudarydami darnią teisininkų komandą mes galime sukurti labiausiai tinkančią gynybos strategiją mūsų klientų bylose.
Bendradarbiaudami
Visos bylos eigos metu nuolatos tariamės ir diskutuojame su klientu. Įvertiname esamas ar naujai atsiradusias aplinkybes bei paaiškiname klientui kokia galima jų reikšmė bylos eigai. nurodome, kokios gali būti pasekmės, jei klientas pasielgtų vienokiu ar kitokiu būdu.

Kaip tapti klientu?

Pirmas žingsnis, kurį turite padaryti Jūs patys, tai susisiekti su mumis šioje svetainėje nurodytais kontaktais. Po to, kai trumpai papasakosite situaciją, įvertinsime, ar ji mūsų kompetencijos ribose. Jei Jūsų klausimas susijęs su ta teisės sritimi, kurią mes išmanome geriausiai, tuomet susitarsime dėl pirmojo susitikimo
Pirmojo susitikimo metu paprašysime detaliai papasakoti visą situaciją ir su ja susijusias aplinkybes. Jei turite su klausimu susijusių dokumentų, prašytume juos atsinešti per pirmąjį vizitą. Įvertinę visas turimas bylos aplinkybes, suteiksime Jums teisinę konsultaciją ir pateiksime savo sprendimą dėl galimybės dirbti su Jūsų byla.

Mūsų Advokatų ir Gynėjų baudžiamosiose bylose veiklos sritys

1
Advokato ar gynėjo paslaugos susijusios su baudžiamosios atsakomybės pagrindais, sąlygomis, atleidimu nuo bausmės. Taip pat nusikalstamos veikos rūšimis, konkrečių nusikalstamų veikų sudėtimis, jų kvalifikavimu.
2
Advokato ar gynėjo paslaugos susijusios su ikiteisminiu tyrimu, procesinių prievartos priemonių rūšimis ir jų skyrimu, baudžiamosios bylos nagrinėjimu teismuose. taip pat su įrodymais (duomenimis), jų leistinumu ir liečiamumu.
3
ES teisė
Teisinės advokato paslaugos apima konsultacijas dėl žmogaus teisių pažeidimų, galimybių ginti galimai pažeistas asmens teises Europos Žmogaus Teisių Teisme. Taip pat skundų rengimą EŽT teismui ar Žmogaus teisių komitetui.

4
Teisinės advokato paslaugos susijusios su santuokos nutraukimu, vaikų ir buvusių sutuoktinių tarpusavio išlaikymu, tėvystės nustatymu ar nuginčyjimu, globa ar rūpyba, vedybų sutartimi.
5
Teisinės advokatų paslaugos susijusios su paveldėjimo priėmimo pagal įstatymą ypatumais, taip pat paveldėjimu pagal testamentą, testamontų rūšimis, jų nugunčijimo galimybėmis.
6
Vykdymo procesas
Teisinės paslaugos vykdymo procese apima visas paslaugas susijusias su priverstiniu teismo sprendimo vykdymu. Taip pat atstovavimu antstolių kontorose.